Rreth Nesh

×

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /www/wwwroot/citytaxi.al/includes/menu.inc).
Cfare Ofrojme

Miresevini ne CityTaxi

Emri ynë është një mënyrë e thjeshtë për të përshkruar filozofinë tonë.Ne besojmë se një ekip i njerëzve të përkushtuar, mund të sjellë me cilësi,seriozitet dhe profesionalizëm shërbimin taxi,si asnjëherë më parë në Shqipëri . Motoja jonë është “Kudo dhe Kurdo”, për të ofruar më të mirën. Ne nuk ofrojmë një udhëtim të zakonshëm,ne zgjedhim mënyrën më të mirë që udhëtim juaj të jetë një kenaqësi. Udhëtimi me CityTaxi në saj të makinave të tipit Skoda Superb/Rapid prodhime të vitit 2015, të pajisura me gjithë sistemet e nevojshme të sigurisë dhe komfortit, kthehet në një shëtitje relaksuese për pasagjerët. Ne mund të vërtetojme cdo fjalë tonën, kemi dëshmitar secilin prej jush që ka udhëtuar të paktën njëherë me CityTaxi.

 

Adresa Pickup

Ne gjithmonë marr klientët tanë në kohë, 24/7 te disponushëm.

Drejt Aeroportit

Specializuar në 24 orë shërbimin e transferimi per ne aeroportit

Distancë e madhe

Çmime fikse me te mira ne treg per  jashte Tirane.

Taxi Tours

Brenda Tiranes punojme vetem me taksimeter

Shoferet e Taxive

Stafi Yne

Kodi veshjes, komunikimi i mirë, ambjente të pastërta, janë disa nga praktikat tona gjatë sesionit të trajnimit e cila gjithashtu përfshin teste të ndryshme të tilla si shkrim, e folur, qëndrim, psikologji, njohuri rrugore dhe sjellje ndaj drejtuesve të automjeteve, Në këtë mënyrë ne krenohemi nga performanca e shkëlqyer e stafit tonë në shërbim të klientit. Ne gjithashtu dëshirojmë t’iu bëjme me dije se shoferët tanë janë rekrutuar pas kryerjes së dy verifikimeve personale që përfshin policinë dhe bankën.

Kontrolli i cilësisë
Vazhdimisht mbajmë në qendër të vëmendjes përmirësimin e cilësisë së shërbimit tonë dhe gjithmonë marrin hapa të sigurta duke studiuar dhe kuptuar nevojat e konsumatorit.

Ajo që ne ofrojmë

Taxite me te Mira

Ne mund të vërtetojme cdo fjalë tonën, kemi dëshmitar secilin prej jush që ka udhëtuar të paktën njëherë me CityTaxi.

Skoda Rapid

Skoda Rapid përfaqëson një stil të ri dizajni 2015 tek ŠKODA duke ofruar një konfigurim të ri dhe tërheqës. Rapidi të mahnit me sipërfaqet e pastra dhe linjat dinamike të cilat flasin qartë për hapsirën në brendësi.Funksionaliteti i përkryer i dizajnit reflektohet gjithashtu në formën e...

me shume...

Skoda Superb

Skoda Superbi ofron një përvojë mbreslënëse nga cdo kënd dhe shuan cdo dyshim se kjo është një makinë premium. Paraqitja e vecantë theksohet nga shumë detaje origjinale si grila, dritat kryesore apo aksesorët e kromuar, të cilët e bëjnë paraqitjen e makinës...

me shume...

SKODA OCTAVIA

Skoda Octavia offers an impressive experience from every angle and extinguishes
any doubt that this is a premium machine. Presentation of special note of the
many original details like the grille, headlights or chrome accessories...

me shume...

Vip Car

City Taxi ofron dhe  sherbimin Vip, ky sherbim behet i mundur ne saje te ketyre makinave:
Range Rover - Mercedes Benz S-Class - Skoda Octavia - Volkswagen Caddy
City Taxi ju garanton: cilesi, shpejtesi dhe korrektesi ne sherbimin taxi.

me shume...